Úvodní stránka » O úklidu

ČISTÝ A VOŇAVÝ DOMOV


Pravidelný úklid = lepší život

Čistota domova, jeho vůně a uspořádání, to vše má vliv  na fyzické, ale i psychické zdraví každého z nás. Ne každý má ale sílu, chuť a čas na rutinní boj, který je často rychle mařen potomky či domácími mazlíčky. Nepatří-li pobíhání s hadrem a koštětem k Vašim oblíbeným činnostem, je na čase povolat profesionály, kteří zajistí úsměv na tváři nejen paní domu. 

V posledních letech navíc přibývá výskytu různých alergií, je vhodné zvážit včasnou prevenci astmatu důkladným odborným čištěním.

ÚDRŽBA KŮŽE


Luxus vyžadující pozornost

Péče o kožené výrobky je náročná, ale jejím správným provedením zhodnotíte počáteční vysokou investici a znásobíte radost z užitku. 

V ideálním případě se kůže čistí 1x 3 měsíce. Nejvíce pozornosti je třeba věnovat nejnamáhanějším částem jako jsou sedáky, opěrky rukou atd. Čištění je vhodné vložit do rukou profesionála - jinak se čistí a následně ošetřuje lokální znečištění, jinou péči vyžaduje udržovací impregnace celé sedačky. Usňové výrobky potřebují stabilní prostředí co se týče vlhkosti a teploty. Jsou-li vystaveny nevhodným podmínkám, např. suššímu a teplejšímu prostředí v místnosti s krbem, kůže ztratí svoji přirozenou pružnost a začne praskat. Pravidelná péče a konzultace s odborníkem předchází vzniku skvrn, usnadňuje následné čištění a tím prodlužuje životnost celé sedací soupravy. 

Používáme profesionální prostředky na čištění a impregnaci kůže od firmy Leather Master.


Kontakt

Spolehlivý úklid
Valchařská 22, 614 00, Brno
776 780 338